Od 1. března do očkování proti onemocnění COVID-19 jsou zapojení i praktičtí lékaři. V souvislosti se tímto, v  případě, že preferujete očkování u svého praktického lékaře u společností EMOT-Medico, je možné se k očkování přihlásit. Jedná se o vše věkové skupiny. Očkování je hrazené z veřejného zdravotního pojištění, a proto se mohou nechat očkovat všechny osoby, které jsou přihlášené k veřejnému zdravotnímu pojištění v České republice.
Rezervace se týká termínu aplikace první a jediné  dávky vakcíny.  K samotnému očkování je třeba přinést občanský průkaz a průkaz pojištěnce.
Spustily jsme očkovací procesOčkujeme vakcínou Janssen .                                                                         Objednejte se na očkovaní:      ordinace Buštěhrad: t:312250677, Praha 9, Letňany: t:608808500, ordinace Stehelčeves t:775 054 515                                                                                                                                                      Na hrazené očkování mají za stejných podmínek jako čeští občané nárok i cizí státní příslušníci pojištění v českém systému veřejného zdravotního pojištění (např. z důvodu výkonu výdělečné činnosti anebo na základě evropských koordinačních nařízení). Osoby se registrují pomocí čísla pojištěnce, resp. přiděleného rodného čísla, které získají od české zdravotní pojišťovny. Na hrazené očkování mají také nárok cizí státní příslušníci pojištění v jiném členském státě Evropské unie, kteří mají v České republice nárok na tzv. plnou péči (držitelé nárokového dokladu S1) nebo kteří mají v České republice dle evropského průkazu zdravotního pojištění (EHIC) nárok na nezbytnou péči. Tyto osoby se registrují pomocí čísla pojištěnce, které získají poté, co se výpomocně registrují u jedné ze sedmi českých zdravotních pojišťoven. Očkování je dobrovolné.